Club Select ® – Струмица

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!

Live Today Plan for Tomorrow PARTY TONIGHT !-- Галерија

-- Галерија --

Live the PARTY Love the PARTY ... Be the PARTY !

-- За Нас

-- За Нас --

Кратко интро за Select

Кафе Бар 'SELECT' лоциран во строгиот центар на Струмица, односно на познатата 'Љебљебиџиска улица', е место на кое сигурно ќе сакате повторно да навратите. Модерниот амбиент и добрата услуга , во комбинација со добра музика, сигурно ќе ги задоволи сите ваши сетила. Во склоп на објектот се наоѓа и ноќниот клуб каде што ќе можете да присуствувате на најлудите забави. Посетете не и земете здив, заборавете на секојдневните обврски и проблеми и обновете ја вашата енергија за нови предизвици.Laidys night

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed ultrices dolor eget aliquam pharetra. Vestibulum est orci, lacinia vitae nunc in, semper cursus odio. Praesent semper velit justo, et iaculis justo cursus in. Maecenas viverra sed sem quis ullamcorper. Suspendisse cursus tempus neque eget pharetra. Aenean vitae urna pretium, facilisis nisl at, dapibus turpis. Duis at consectetur risus.

Birithdays

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed ultrices dolor eget aliquam pharetra. Vestibulum est orci, lacinia vitae nunc in, semper cursus odio. Praesent semper velit justo, et iaculis justo cursus in. Maecenas viverra sed sem quis ullamcorper. Suspendisse cursus tempus neque eget pharetra. Aenean vitae urna pretium, facilisis nisl at, dapibus turpis. Duis at consectetur risus.

Special events

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed ultrices dolor eget aliquam pharetra. Vestibulum est orci, lacinia vitae nunc in, semper cursus odio. Praesent semper velit justo, et iaculis justo cursus in. Maecenas viverra sed sem quis ullamcorper. Suspendisse cursus tempus neque eget pharetra. Aenean vitae urna pretium, facilisis nisl at, dapibus turpis. Duis at consectetur risus.

Аnniversary

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed ultrices dolor eget aliquam pharetra. Vestibulum est orci, lacinia vitae nunc in, semper cursus odio. Praesent semper velit justo, et iaculis justo cursus in. Maecenas viverra sed sem quis ullamcorper. Suspendisse cursus tempus neque eget pharetra. Aenean vitae urna pretium, facilisis nisl at, dapibus turpis. Duis at consectetur risus.

... because life is a PARTY !

-- Настани

-- Настани --

14237553_1121001174648458_1369811684309112830_n

ALEKSANDAR GALOSKI FT TIGHTBEATS AT SELECT BAR

Продолжуваме со одличната програма ,оваа Сабота со човекот кој зад себе ги има најдобрите настапи и соработки со светските имиња на електронската музика :
Аrmin van Buuren, Roger Sanchez, Nicky Romero,Hardwell, Avicii, David Guetta, Dimitri Vegas & Like Mike Afrojack, Fedde Le Grand, Paul Van Dyk, Markus Schulz, Judge Jules, Paul Oakenfold…….заеднички настап со AXWELL(Swedish House Mafia) & WESS…
Дами и Господа ви го најавуваме настапот на ALEKSANDAR Galoski кој воедно се смета за едно од најбрзо растечките имиња во светот на електронската музика од Балканот. Оваа сабота на вашиот омилен подиум во SELECT BAR.
За загревање на атмосферата е задолжен не помалку познатиот ДЈ Tightbeats .Забавата е подржана од Бадел очекувајте поромција на нивните производи .
Резервирајте си маса на време:
Мартин 075/ 346 232
Вероника 075/ 852 561
Ивана 078/529 883
Томи 077/ 990 179
Не пропуштајте ги најдобрите забави во градот. Не дозволувајте да ви раскажуваат. Бидете и вие дел!
✔ ВЕ ОЧЕКУВАМЕ

14232595_1121012337980675_8207559472727210061_n

HOT LINE LIVE AT SELECT BAR

Настап на Хот Лајн Бенд во живо овој петок во Селект Бар ,
дополнително забавта ке ја надополниме со промоција на точено пиво (КРИГЛА) со промотивна цена од 40 Ден.
Резервирајте си маса на време:
Мартин 075/ 346 232
Вероника 075/ 852 561
Ивана 078/529 883
Томи 077/ 990 179
Не пропуштајте ги најдобрите забави во градот. Не дозволувајте да ви раскажуваат. Бидете и вие дел!
✔ ВЕ ОЧЕКУВАМЕ

14079994_1115096191905623_2186007900606900400_n

TYZEE & LIVE BAND AT SELECT

Со огромно задоволство ви го најавуваме концертот на најголемата ѕвезда во Македонија Tyzee (Тајзи) со неговиот бенд.
Во Сабота не очекува вистински лудило ,забава на високо ниво, аTyzee ќе биде главниот виновник за тоа што сите ќе пееме во еден глас и ќе се забавуваме до раните утрински часови.
Резервирајте си маса на време:
Мартин 075/ 346 232
Вероника 075/ 852 561
Ивана 078/529 883
Томи 077/ 990 179

Не пропуштајте ги најдобрите забави во градот. Не дозволувајте да ви раскажуваат. Бидете и вие дел!
✔ ВЕ ОЧЕКУВАМЕ

14184444_1115287411886501_7510338619727913892_n

HOSPITAL PARTY @SELECTBAR

Дами и господа, овој петок менаџерскиот тим на СЕЛЕКТ се потруди да организира забава на каква што не сте присуствувале до сега. Овој Петок организираме #HospitalParty заедно со добро познатиот на струмичката публикa DJ MNA.
Ќе се забавуваме во звуците на HIP-HOP музиката, а за забавата да биде на уште повисоко ниво СЕЛЕКТ ѓи изненадува своите гости со многу #Награди и #ГратисПијачки.
#ВЛЕЗСЛОБОДЕН

Затоа не размислувјте многу и резервирајте си маса на време:
Мартин 075/ 346 232
Вероника 075/ 852 561
Ивана 078/529 883
Томи 077/ 990 179

Не пропуштајте ги најдобрите забави во градот. Не дозволувајте да ви раскажуваат. Бидете и вие дел!
✔ ВЕ ОЧЕКУВАМЕ

14034975_1108745289207380_6230659686350005833_n

DJAVOLICE (TAMARA MILUTINOVIC) AT SELECT BAR

Дами и господа ни претставува огромна чест и задоволство за оваа Сабота да ви го најавиме настапот на DJAVOLICE (Tamara Milutinovic) во СЕЛЕКТ.
Во Сабота не очекува вистински лудило бидејки забавата ќе биде на високо ниво, а Tamara Milutinovic ќе биде главниот виновник за тоа што сите ќе пееме во еден глас и ќе се забавуваме до раните утрински часови.

Резервирајте си маса на време:
Мартин 075/ 346 232
Вероника 075/ 852 561
Ивана 078/529 883
Томи 077/ 990 179

Не пропуштајте ги најдобрите забави во градот. Не дозволувајте да ви раскажуваат. Бидете и вие дел!
✔ ВЕ ОЧЕКУВАМЕ

14102220_1106940959387813_1110980306506866446_n

SLATKARISTIKA AT ☆ CLUB SELECT ☆

Македонската ХИП ХОП СЕНЗАЦИЈА , Марко Маринковик АКА СЛАТКАРИСТИКА или СЛАТКАР
Овој Петок во вашиот омилен клуб SELECT
Најпознатиот ХИП ХОП пејач во Државата со Концерт во вашето омилено место за излегување Клуб СЕЛЕКТ Струмица.
Слаткар ке настапи со својот другар АЦЕ НЛ а за загревање тука ке биде ДиЏеј Чее.
Да не должиме многу се гледаме во ПЕТОК
Броеви за резервација
Мартин 075/ 346 232
Вероника 075/ 852 561
Ивана 078/529 883
Томи 077/ 990 179

Не пропуштајте ги најдобрите забави во градот. Не дозволувајте да ви раскажуваат. Бидете и вие дел!
✔ ВЕ ОЧЕКУВАМЕ

13920157_1099150146833561_6965208782626349917_o

GERY NIKOL LIVE AT SELECT BAR STRUMICA

Почитувани на ВАШЕ барање а наша огромна чест и задоволство ви го најавуваме концертот на Гери Никол во Кафе бар СЕЛЕКТ Струмица .
По тој повод, менаџерскиот тим на Кафе Бар Селект подготвува неверојатен спектакл кој не смеете да го пропуштите, тоа ќе биде вечер кога сите патишта ќе водат на Леблебиџиска улица во градот.
Бугарската АрЕнБи и хип хоп сензација, Гери Никол оваа САБОТА во Селект Бар , вратите на клубот ќе бидат ширум отворени за сите фанови.
задолжителна резервација кај некои од менаџерите.
Мартин 075/ 346 232
Лазо 077/ 863 574
Ивана 078/529 883
Томи 077/ 990 179

Не пропуштајте ги најдобрите забави во градот. Не дозволувајте да ви раскажуваат. Бидете и вие дел!
✔ ВЕ ОЧЕКУВАМЕ

13900293_1091695764245666_2562443749169316989_n

MILICA TODOROVIC AT SELECT BAR STRUMICA

Особена чест и задоволствно ни претставува да го најавиме настапот на моментално најактуелниот женски вокал на нашиве простори, Милица Тодорович на 6 Август САБОТА во Select Bar Strumica.
Бидете дел од оваа ЗАБАВА која сигурно ќе остане во вашите сеќавања..
РЕЗЕРВАЦИИ:
Мартин 075/ 346 232
Лазо 077/ 863 574
Ивана 078/529 883
Томи 077/ 990 179

Не пропуштајте ги најдобрите забави во градот. Не дозволувајте да ви раскажуваат. Бидете и вие дел!
✔ ВЕ ОЧЕКУВАМЕ

13925118_1094781393937103_7470530585461218761_n

JUKEBOX PARTY AT SELECT

Вечерва Џубокс Парти во Селект Бар , Селект секогаш мисли на своите гости и затоа секогаш нуди поразлична и пооргинална забава за сите вас .
ВЛЕЗ СЛОБОДЕН.
Резервирајте си на време :
Мартин 075/ 346 232
Лазо 077/ 863 574
Ивана 078/529 883
Томи 077/ 990 179

13686548_1089606117787964_4971494065341538719_n

HOT DANCE SHOW ★ BABYLON ★ SELECT BAR

Почитувани Селект секогаш мисли на своите гости и затоа секогаш нуди поразлична и пооргинална забава за сите вас,
★ Петок ве каниме на незаборавна вечер збогатена со атрактивни и жешки Танчерки + со секое нарачано шише алкохол добивате две гратис влезници за настапот на Милица Тодорович следниот петок во Селект .
★ Сабота вечер во Селект ке настапи нај популарното секси еротско шоу БАБИЛОН + со секое нарачано шише алкохол добивате две гратис влезници за настапот на Милица Тодорович следниот петок во Селект .
★Недела е ден за најиздржливите во Струмица, на ваше барање во недела вратите на СЕЛЕКТ ќе бидат ширум отворени за сите кои сакаат да се забавуваат.
Ќе се забавуваме со најновите и најдобрите балкански хитови, а главен и одговорен уредник на забавата ќе биде DJ MNA.

ВЛЕЗ СЛОБОДЕН.
Резервирајте си на време :
Мартин 075/ 346 232
Лазо 077/ 863 574
Ивана 078/529 883
Томи 077/ 990 179

Локација

-- Контакт

-- Контакт --

Контакт Форма

Испрати

    Контакт инфо

  • тел:
    тел.: +389(70) 310 013
  • е-пошта:
  • адреса:
    Благој Мучето бб Струмица
topbar banner
Дочек Нова Година 2015 @ Select Bar Strumica

Ве покануваме на незаборавна новогодишна ноќ исполнета со неверојатни изненадувања и прекрасни моменти. За музиката ги задолживме Либеро Бенд, веќе доста познати во нашиот регион и локал, веќе се покажаа како најдобри и затоа ке очекуваме забава на која нема да можеме лесно да одолееме , покрај Либеро СПЕЦИЈАЛЕН гостин со свој настап ке има и Сузана Гавазова заедно со неа очекуваме жешка и весела атмосферата. Повелете ве Очекуваме на НОВА ГОДИНА ВО СЕЛЕКТ Резервации драги наши гости можете да правите на сепариња 800 ден. и маси 600 ден За секоја резервација ве следуваат: ордевер на секоја маса или сепаре како и флаша шампањ. По влезниците можете да дојдете директно во кафе бар Селект или по културно да се обратите на еден од телефонските броеви: 070/310-013 – Миле 075/291-029 - Аспарух 070/377-453 - Aleksandra 077/863-574 - Lazo 075/346-232 - Martin 077/743-077 - Kostatopbar banner
Дочек Нова Година 2015 @ Select Bar Strumica

Ве покануваме на незаборавна новогодишна ноќ исполнета со неверојатни изненадувања и прекрасни моменти. За музиката ги задолживме Либеро Бенд, веќе доста познати во нашиот регион и локал, веќе се покажаа како најдобри и затоа ке очекуваме забава на која нема да можеме лесно да одолееме , покрај Либеро СПЕЦИЈАЛЕН гостин со свој настап ке има и Сузана Гавазова заедно со неа очекуваме жешка и весела атмосферата. Повелете ве Очекуваме на НОВА ГОДИНА ВО СЕЛЕКТ Резервации драги наши гости можете да правите на сепариња 800 ден. и маси 600 ден За секоја резервација ве следуваат: ордевер на секоја маса или сепаре како и флаша шампањ. По влезниците можете да дојдете директно во кафе бар Селект или по културно да се обратите на еден од телефонските броеви: 070/310-013 – Миле 075/291-029 - Аспарух 070/377-453 - Aleksandra 077/863-574 - Lazo 075/346-232 - Martin 077/743-077 - Kosta