Дочек Нова Година 2015 @ Select Bar Strumica – Club Select ® – Струмица

-- Дочек Нова Година 2015 @ Select Bar Strumica

30 December 2014
Дочек Нова Година 2015 @ Select Bar Strumica
30 December 2014

Дочек Нова Година 2015 @ Select Bar Strumica

AUTHOR: // CATEGORY: Uncategorized Comments Off on Дочек Нова Година 2015 @ Select Bar Strumica

Ве покануваме на незаборавна новогодишна ноќ исполнета со неверојатни изненадувања и прекрасни моменти.
За музиката ги задолживме Либеро Бенд, веќе доста познати во нашиот регион и локал, веќе се покажаа како најдобри и затоа ке очекуваме забава на која нема да можеме лесно да одолееме , покрај Либеро СПЕЦИЈАЛЕН гостин со свој настап ке има и Сузана Гавазова заедно со неа очекуваме жешка и весела атмосферата.
Повелете ве Очекуваме на НОВА ГОДИНА ВО СЕЛЕКТ
Резервации драги наши гости можете да правите на сепариња 800 ден. и маси 600 ден
За секоја резервација ве следуваат:
ордевер на секоја маса или сепаре како и флаша шампањ.
По влезниците можете да дојдете директно во кафе бар Селект или по културно да се обратите на еден од телефонските броеви:

070/310-013 – Миле
075/291-029 – Аспарух
070/377-453 – Aleksandra
077/863-574 – Lazo
075/346-232 – Martin
077/743-077 – KostaComments are closed.