ADIL live at Select Bar – Club Select ® – Струмица

-- ADIL live at Select Bar

25 March 2016
ADIL live at Select Bar
25 March 2016

ADIL live at Select Bar

AUTHOR: // CATEGORY: Uncategorized Comments Off on ADIL live at Select Bar

Почитувани со огромна ЧЕСТ и ЗАДОВОЛСТВО Ви го најавуваме настапот на АДИЛ во Селект на 25 МАРТ .
Ве покануваме заедно да ги испееме хитовите: Laku noc, Maskenbal, Hitno, Ljubi me po secanju, Sinove tuge, Ne mogu bez tebe ja..
Кафе Бар Селект ве поканува на спектакл кој не смеете да го пропуштите, тоа ќе биде вечер кога сите патишта ќе водат на Леблебиџиска улица во градот.
Задолжителна резервација кај некои од менаџерите.

►Мартин 075/ 346 232
►Лазо 077/ 863 574
Не пропуштајте ги најдобрите забави во градот. Не дозволувајте да ви раскажуваат. Бидете и вие дел!
✔ ВЕ ОЧЕКУВАМЕComments are closed.