Aleksandar Galoski ft Tightbeats at Select Bar – Club Select ® – Струмица

-- Aleksandar Galoski ft Tightbeats at Select Bar

10 September 2016
Aleksandar Galoski ft Tightbeats at Select Bar
10 September 2016

Aleksandar Galoski ft Tightbeats at Select Bar

AUTHOR: // CATEGORY: Uncategorized Comments Off on Aleksandar Galoski ft Tightbeats at Select Bar

Продолжуваме со одличната програма ,оваа Сабота со човекот кој зад себе ги има најдобрите настапи и соработки со светските имиња на електронската музика :
Аrmin van Buuren, Roger Sanchez, Nicky Romero,Hardwell, Avicii, David Guetta, Dimitri Vegas & Like Mike Afrojack, Fedde Le Grand, Paul Van Dyk, Markus Schulz, Judge Jules, Paul Oakenfold…….заеднички настап со AXWELL(Swedish House Mafia) & WESS…
Дами и Господа ви го најавуваме настапот на ALEKSANDAR Galoski кој воедно се смета за едно од најбрзо растечките имиња во светот на електронската музика од Балканот. Оваа сабота на вашиот омилен подиум во SELECT BAR.
За загревање на атмосферата е задолжен не помалку познатиот ДЈ Tightbeats .Забавата е подржана од Бадел очекувајте поромција на нивните производи .
Резервирајте си маса на време:
Мартин 075/ 346 232
Вероника 075/ 852 561
Ивана 078/529 883
Томи 077/ 990 179
Не пропуштајте ги најдобрите забави во градот. Не дозволувајте да ви раскажуваат. Бидете и вие дел!
✔ ВЕ ОЧЕКУВАМЕComments are closed.