Are you READY for the BEST party this WEEKEND? – Club Select ® – Струмица

-- Are you READY for the BEST party this WEEKEND?

6 February 2015
Are you READY for the BEST party this WEEKEND?
6 February 2015

Are you READY for the BEST party this WEEKEND?

AUTHOR: // CATEGORY: Uncategorized Comments Off on Are you READY for the BEST party this WEEKEND?

Доаѓа викенд а Вие како и секогаш сакате да бидете дел од најдобрата забава во градот. Овој викенд Селект ви ја нуди следната агенда:

#Петок – ★ SheXpeare Band ★

Овој петок на нашиот репертоар е добро познатиот македонски бенд SheXpeare, бенд кој ке не забавува со најдобрите хитови од сите жанрови на музика(Pop, disco, house, rock’n roll, latino, jazz, rnb, hip-hop ) Од овој петок Селект ви нуди специјална понуда за забавата да биде на максимално ниво. Happy Hour за сите луѓе кои се расположени за добра забава.
•HAPPY HOUR• – Плати едно земи две.

#Сабота – This Saturday DJ MNA & Saks Live

Кога доаѓа сабота секогаш се мисли на добра забава. Оваа сабота Селект ви нуди нешто ново на нашиот репертоар. Добро познатиот DJ MNA овојпат придружуван со прекрасните звуци на саксофон во живо ќе направат одлична забава со најновите комерцијални хитови.

#Недела
Последниот ден од викендот секогаш е за одмор и релаксирање, повелете во опуштена атмосвера во Lounge Bar Select да ѓи пробате нашите специјалитети и да се напиеме по некоја чашка вино.Comments are closed.