Bang La Decks at Select Bar – Club Select ® – Струмица

-- Bang La Decks at Select Bar

16 July 2016
Bang La Decks at Select Bar
16 July 2016

Bang La Decks at Select Bar

AUTHOR: // CATEGORY: Uncategorized Comments Off on Bang La Decks at Select Bar

Дами и Господа Селект Бар со огромно задоволство ви ги најавува светски познатите ,,Bang la Decks” односно моментално најдоброто EDM дуо во регионот па и пошироко.
Познати се по нивните хитови “Utopia” , “Zouka” , “Kuedon”, “Aide” , “Okinawa” и така натаму , а струмичани знаат да го препознаат квалитетот и добрата забава, не размислувајте многу и резервирајте си маса на време, бидејќи овој викенд не очекува вистинско лудило.
#Резервации:
Мартин 075/ 346 232
Лазо 077/ 863 574
Ивана 078/529 883
Томи 077/ 990 179

Не пропуштајте ги најдобрите забави во градот. Не дозволувајте да ви раскажуваат. Бидете и вие дел!
✔ ВЕ ОЧЕКУВАМЕComments are closed.