Bang La Decks Strumica Carnival 2016 at Select Bar – Club Select ® – Струмица

-- Bang La Decks Strumica Carnival 2016 at Select Bar

12 March 2016
Bang La Decks Strumica Carnival 2016 at Select Bar
12 March 2016

Bang La Decks Strumica Carnival 2016 at Select Bar

AUTHOR: // CATEGORY: Uncategorized Comments Off on Bang La Decks Strumica Carnival 2016 at Select Bar

Главната Карневалска воедно и НАЈЛУДА вечер на Струмичкиот Карневал е во Сабота (12.03.2016) , Селект Бар со огромно задоволство ви ги најавува светски познатите ,,Bang la Decks” како главни носители на карневалската журка , познати се по нивните хитови “Utopia” , “Zouka” , “Kuedon”, “Aide” и така натаму .
За подгревање на атмосферата задолжени се DJ FRANGOV & DJ THE MARSHALL и нашиот резидент DJ MNA .
Сите тие заедно со жешките танчерки ке ја дигнат атмосферата до плафон, а истиот во @ SelectBar e многу висок затоа и забавата ке биде на највисоко ниво.
►Мартин 075/ 346 232
►Лазо 077/ 863 574
Не пропуштајте ги најдобрите забави во градот. Не дозволувајте да ви раскажуваат. Бидете и вие дел!
✔ ВЕ ОЧЕКУВАМЕComments are closed.