Birthday Party with Mossel 12 years Cafe Bar Select – Club Select ® – Струмица

-- Birthday Party with Mossel 12 years Cafe Bar Select

1 July 2016
Birthday Party with Mossel 12 years Cafe Bar Select
1 July 2016

Birthday Party with Mossel 12 years Cafe Bar Select

AUTHOR: // CATEGORY: Uncategorized Comments Off on Birthday Party with Mossel 12 years Cafe Bar Select

Почитувани ни представува огромна чест и задоволство да ве поканиме на 01.07.2016 Петок со почеток од 21:00ч. на 12от Роденден на Кафе бар СЕЛЕКТ Струмица .
По тој повод, менаџерскиот тим на Кафе Бар Селект подготвува неверојатен спектакл кој не смеете да го пропуштите, тоа ќе биде вечер кога сите патишта ќе водат на Леблебиџиска улица во градот. Заслужен за забавата таа вечер ќе биде познатиот DJ MOSSEL а за подгревање на атмосферата тука ке биде DJ MARSHAL .
Се разбира неизоставен дел ќе биде големата роденденска торта, шампањ и сето тоа украсено со многу балони,пена и спектакуларен огномет.
ПОВЕЛЕТЕ ВЕ ОЧЕКУВАМЕComments are closed.