Fiki Storaro @ SELECT Strumica – Club Select ® – Струмица

-- Fiki Storaro @ SELECT Strumica

16 January 2016
Fiki Storaro @ SELECT Strumica
16 January 2016

Fiki Storaro @ SELECT Strumica

AUTHOR: // CATEGORY: Uncategorized Comments Off on Fiki Storaro @ SELECT Strumica

Почитувани ни представува огромна чест и задоволство да ве поканиме на концертот на ФИКИ во Кафе бар СЕЛЕКТ Струмица .
Бугарската попфолк сензација, ФИКИ овaa SABOTA во Селект. Моментално најактуелен и најбаран попфолк изведувач со концерт во најпознатиот Клуб СЕЛЕКТ -Струмица , вратите на клубот ке бидат ширум отворени за сите фанови.
По тој повод, менаџерскиот тим на Кафе Бар Селект подготвува неверојатен спектакл кој не смеете да го пропуштите, тоа ќе биде вечер кога сите патишта ќе водат на Леблебиџиска улица во градот.

задолжителна резервација кај некои од менаџерите.
►Мартин 075/ 346 232
►Лазо 077/ 863 574
Не пропуштајте ги најдобрите забави во градот. Не дозволувајте да ви раскажуваат. Бидете и вие дел!
✔ ВЕ ОЧЕКУВАМЕComments are closed.