Gery Nikol Live at Select Bar Strumica – Club Select ® – Струмица

-- Gery Nikol Live at Select Bar Strumica

20 August 2016
Gery Nikol Live at Select Bar Strumica
20 August 2016

Gery Nikol Live at Select Bar Strumica

AUTHOR: // CATEGORY: Uncategorized Comments Off on Gery Nikol Live at Select Bar Strumica

Почитувани на ВАШЕ барање а наша огромна чест и задоволство ви го најавуваме концертот на Гери Никол во Кафе бар СЕЛЕКТ Струмица .
По тој повод, менаџерскиот тим на Кафе Бар Селект подготвува неверојатен спектакл кој не смеете да го пропуштите, тоа ќе биде вечер кога сите патишта ќе водат на Леблебиџиска улица во градот.
Бугарската АрЕнБи и хип хоп сензација, Гери Никол оваа САБОТА во Селект Бар , вратите на клубот ќе бидат ширум отворени за сите фанови.
задолжителна резервација кај некои од менаџерите.
Мартин 075/ 346 232
Лазо 077/ 863 574
Ивана 078/529 883
Томи 077/ 990 179

Не пропуштајте ги најдобрите забави во градот. Не дозволувајте да ви раскажуваат. Бидете и вие дел!
✔ ВЕ ОЧЕКУВАМЕComments are closed.