Gery Nikol Live at Select Bar Strumica – Club Select ® – Струмица

-- Gery Nikol Live at Select Bar Strumica

14 May 2016
Gery Nikol Live at Select Bar Strumica
14 May 2016

Gery Nikol Live at Select Bar Strumica

AUTHOR: // CATEGORY: Uncategorized Comments Off on Gery Nikol Live at Select Bar Strumica

Почитувани ни представува огромна чест и задоволство да ве поканиме на концертот на Гери Никол во Кафе бар СЕЛЕКТ Струмица .
По тој повод, менаџерскиот тим на Кафе Бар Селект подготвува неверојатен спектакл кој не смеете да го пропуштите, тоа ќе биде вечер кога сите патишта ќе водат на Леблебиџиска улица во градот.
Бугарската АрЕнБи и хип хоп сензација, Гери Никол оваа САБОТА во Селект Бар , вратите на клубот ке бидат ширум отворени за сите фанови.
задолжителна резервација кај некои од менаџерите.
►Лазо 077/ 863 574
►Миле 070/310 013
Не пропуштајте ги најдобрите забави во градот. Не дозволувајте да ви раскажуваат. Бидете и вие дел!
✔ ВЕ ОЧЕКУВАМЕComments are closed.