Hot Dance Show ★ Babylon ★ Select Bar – Club Select ® – Струмица

-- Hot Dance Show ★ Babylon ★ Select Bar

29 July 2016
Hot Dance Show ★ Babylon ★ Select Bar
29 July 2016

Hot Dance Show ★ Babylon ★ Select Bar

AUTHOR: // CATEGORY: Uncategorized Comments Off on Hot Dance Show ★ Babylon ★ Select Bar

Почитувани Селект секогаш мисли на своите гости и затоа секогаш нуди поразлична и пооргинална забава за сите вас,
★ Петок ве каниме на незаборавна вечер збогатена со атрактивни и жешки Танчерки + со секое нарачано шише алкохол добивате две гратис влезници за настапот на Милица Тодорович следниот петок во Селект .
★ Сабота вечер во Селект ке настапи нај популарното секси еротско шоу БАБИЛОН + со секое нарачано шише алкохол добивате две гратис влезници за настапот на Милица Тодорович следниот петок во Селект .
★Недела е ден за најиздржливите во Струмица, на ваше барање во недела вратите на СЕЛЕКТ ќе бидат ширум отворени за сите кои сакаат да се забавуваат.
Ќе се забавуваме со најновите и најдобрите балкански хитови, а главен и одговорен уредник на забавата ќе биде DJ MNA.

ВЛЕЗ СЛОБОДЕН.
Резервирајте си на време :
Мартин 075/ 346 232
Лазо 077/ 863 574
Ивана 078/529 883
Томи 077/ 990 179Comments are closed.