K R I S K O @ Club Select Strumica – Club Select ® – Струмица

-- K R I S K O @ Club Select Strumica

15 January 2016
K R I S K O @ Club Select Strumica
15 January 2016

K R I S K O @ Club Select Strumica

AUTHOR: // CATEGORY: Uncategorized Comments Off on K R I S K O @ Club Select Strumica

Почитувани ни представува огромна чест и задоволство да ве поканиме на концертот на КРИСКО во Кафе бар СЕЛЕКТ Струмица .
По тој повод, менаџерскиот тим на Кафе Бар Селект подготвува неверојатен спектакл кој не смеете да го пропуштите, тоа ќе биде вечер кога сите патишта ќе водат на Леблебиџиска улица во градот.
Бугарската АрЕнБи и хип хоп сензација, КРИСКО овој Петок во Селект. Најпознатиот Хип- Хоп И АрЕнБи Пејач И Продуцент со концерт во најпознатиот Клуб СЕЛЕКТ -Струмица , вратите на клубот ке бидат ширум отворени за сите фанови.
задолжителна резервација кај некои од менаџерите.
►Мартин 075/ 346 232
►Лазо 077/ 863 574
Не пропуштајте ги најдобрите забави во градот. Не дозволувајте да ви раскажуваат. Бидете и вие дел!
✔ ВЕ ОЧЕКУВАМЕComments are closed.