Krisko ★ Anabela @SelectBar – Club Select ® – Струмица

-- Krisko ★ Anabela @SelectBar

17 May 2016
17 May 2016

Krisko ★ Anabela @SelectBar

AUTHOR: // CATEGORY: Uncategorized Comments Off on Krisko ★ Anabela @SelectBar

Селект секогаш мисли на своите гости и ги задоволува сите вкусови на музика, па затоа Ви ја најавуваме следната програма:

Петок – #KRISKO
Овој петок ни гостува Бугарската АрЕнБи и Хип Хоп сензација КРИСКО, моментално еден од најпознатите Хип- Хоп И АрЕнБи Пејачи на БАЛКАНОТ. Неговите добро познати хитови како #ВидимоДоволни #ШапкаТиСвалим #ИдеалПетроф и многу други ќе ги натерат струмичани овој петок да дојдат во СЕЛЕКТ и да се забавуваат до раните утрински часови.

Сабота – #ANABELA
Сабота пак ќе ни биде огромна чест да ви ја најавивиме Балканската естрадна ѕвезда АНАБЕЛА, помина доста време од кога последниот пат гостуваше во Струмица, а струмичани знаат да го препознаат квалитетот и добрата забава, не размислувајте многу и резервирајте си маса на време, бидејќи овој викенд не очекува вистинско лудило.

#Резервации:
Мартин 075/ 346 232
Лазо 077/ 863 574
Ивана 078/529 883
Томи 077/ 990 179

Не пропуштајте ги најдобрите забави во градот. Не дозволувајте да ви раскажуваат. Бидете и вие дел!
✔ ВЕ ОЧЕКУВАМЕComments are closed.