Club Select ® – Струмица

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!

Live Today Plan for Tomorrow PARTY TONIGHT !-- Галерија

-- Галерија --

Live the PARTY Love the PARTY ... Be the PARTY !

-- За Нас

-- За Нас --

Кратко интро за Select

Кафе Бар 'SELECT' лоциран во строгиот центар на Струмица, односно на познатата 'Љебљебиџиска улица', е место на кое сигурно ќе сакате повторно да навратите. Модерниот амбиент и добрата услуга , во комбинација со добра музика, сигурно ќе ги задоволи сите ваши сетила. Во склоп на објектот се наоѓа и ноќниот клуб каде што ќе можете да присуствувате на најлудите забави. Посетете не и земете здив, заборавете на секојдневните обврски и проблеми и обновете ја вашата енергија за нови предизвици.Laidys night

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed ultrices dolor eget aliquam pharetra. Vestibulum est orci, lacinia vitae nunc in, semper cursus odio. Praesent semper velit justo, et iaculis justo cursus in. Maecenas viverra sed sem quis ullamcorper. Suspendisse cursus tempus neque eget pharetra. Aenean vitae urna pretium, facilisis nisl at, dapibus turpis. Duis at consectetur risus.

Birithdays

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed ultrices dolor eget aliquam pharetra. Vestibulum est orci, lacinia vitae nunc in, semper cursus odio. Praesent semper velit justo, et iaculis justo cursus in. Maecenas viverra sed sem quis ullamcorper. Suspendisse cursus tempus neque eget pharetra. Aenean vitae urna pretium, facilisis nisl at, dapibus turpis. Duis at consectetur risus.

Special events

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed ultrices dolor eget aliquam pharetra. Vestibulum est orci, lacinia vitae nunc in, semper cursus odio. Praesent semper velit justo, et iaculis justo cursus in. Maecenas viverra sed sem quis ullamcorper. Suspendisse cursus tempus neque eget pharetra. Aenean vitae urna pretium, facilisis nisl at, dapibus turpis. Duis at consectetur risus.

Аnniversary

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed ultrices dolor eget aliquam pharetra. Vestibulum est orci, lacinia vitae nunc in, semper cursus odio. Praesent semper velit justo, et iaculis justo cursus in. Maecenas viverra sed sem quis ullamcorper. Suspendisse cursus tempus neque eget pharetra. Aenean vitae urna pretium, facilisis nisl at, dapibus turpis. Duis at consectetur risus.

... because life is a PARTY !

-- Настани

-- Настани --

13754644_1082352088513367_8860286067344783720_n

AMAR GILE LIVE AT SELECT BAR

Почитувани ни представува особена чест и задоволство да го најавиме настапот на дечкото што го крена балканот на нозе Амар Гиле оваа САБОТА во Селект Бар Струмица.
Резервирајте си на време :
Мартин 075/ 346 232
Лазо 077/ 863 574
Ивана 078/529 883
Томи 077/ 990 179
Не пропуштајте ги најдобрите забави во градот. Не дозволувајте да ви раскажуваат. Бидете и вие дел!
✔ ВЕ ОЧЕКУВАМЕ

13700207_1085182078230368_8346215374331626527_n

RAINBOW PARTY WITH THE MARSHALL AT SELECT CLUB

Со особена чест и задоволство ве покануваме да го проследиме настапот на нашиот надежен и перспективен Ди Џеј Д Маршал овој Петок во Селект .
Резервирајте си на време :
Мартин 075/ 346 232
Лазо 077/ 863 574
Ивана 078/529 883
Томи 077/ 990 179
Не пропуштајте ги најдобрите забави во градот. Не дозволувајте да ви раскажуваат. Бидете и вие дел!
✔ ВЕ ОЧЕКУВАМЕ

13692486_1773091346270051_6256244992951278018_n

ВИКЕНД НА ЛЕБЛЕБИЏИСКА :

петок 22 07 DIM DIM

сабота 23 07 ЏЕЈМС

13533342_1077451079003468_3689536003810220661_n

BANG LA DECKS AT SELECT BAR

Дами и Господа Селект Бар со огромно задоволство ви ги најавува светски познатите ,,Bang la Decks” односно моментално најдоброто EDM дуо во регионот па и пошироко.
Познати се по нивните хитови “Utopia” , “Zouka” , “Kuedon”, “Aide” , “Okinawa” и така натаму , а струмичани знаат да го препознаат квалитетот и добрата забава, не размислувајте многу и резервирајте си маса на време, бидејќи овој викенд не очекува вистинско лудило.
#Резервации:
Мартин 075/ 346 232
Лазо 077/ 863 574
Ивана 078/529 883
Томи 077/ 990 179

Не пропуштајте ги најдобрите забави во градот. Не дозволувајте да ви раскажуваат. Бидете и вие дел!
✔ ВЕ ОЧЕКУВАМЕ

13692710_1080048088743767_6561135362464082489_n

PODMORNICA PARTY @SELECTBAR

Петок е ден кога струмичани излегуваат од дома и бараат добра забава, а каде ако не во СЕЛЕКТ.
Секогаш мислиме на нашите гости па затоа овој петок организираме ПОДМОРНИЦА ЗАБАВА.
Комбинација од ПИВО и ТЕКИЛА за 60 ден.
Затоа не размислувајте многу и резервирајте си маса на време:

Мартин 075/ 346 232
Лазо 077/ 863 574
Ивана 078/529 883
Томи 077/ 990 179

Не пропуштајте ги најдобрите забави во градот. Не дозволувајте да ви раскажуваат. Бидете и вие дел!
✔ ВЕ ОЧЕКУВАМЕ

13584856_1073128069435769_1191560822636532723_o

RASTA★ KAVALI ★ SELECT STRUMICA

Селект секогаш мисли на своите гости и ги задоволува сите вкусови на музика, па затоа Ви ја најавуваме следната програма:
Сабота – #RASTA
ОВАА Сабота ќе ни биде огромна чест да ви го најавивиме настапот на најдобриот рапер на балканот РАСТА во СЕЛЕКТ , а струмичани знаат да го препознаат квалитетот и добрата забава, не размислувајте многу и резервирајте си маса на време, бидејќи овој викенд не очекува вистинско лудило.
#Резервации:
Мартин 075/ 346 232
Лазо 077/ 863 574
Ивана 078/529 883
Томи 077/ 990 179

Не пропуштајте ги најдобрите забави во градот. Не дозволувајте да ви раскажуваат. Бидете и вие дел!
✔ ВЕ ОЧЕКУВАМЕ

13537572_1070532896361953_8600930787024908215_n

BIRTHDAY PARTY WITH MOSSEL 12 YEARS CAFE BAR SELECT

Почитувани ни представува огромна чест и задоволство да ве поканиме на 01.07.2016 Петок со почеток од 21:00ч. на 12от Роденден на Кафе бар СЕЛЕКТ Струмица .
По тој повод, менаџерскиот тим на Кафе Бар Селект подготвува неверојатен спектакл кој не смеете да го пропуштите, тоа ќе биде вечер кога сите патишта ќе водат на Леблебиџиска улица во градот. Заслужен за забавата таа вечер ќе биде познатиот DJ MOSSEL а за подгревање на атмосферата тука ке биде DJ MARSHAL .
Се разбира неизоставен дел ќе биде големата роденденска торта, шампањ и сето тоа украсено со многу балони,пена и спектакуларен огномет.
ПОВЕЛЕТЕ ВЕ ОЧЕКУВАМЕ

13516574_1065593056855937_6542999401864257800_n

ELITNI ODREDI RELJA POPOVIC @SELECT BAR

Почитувани Ве покануваме на СПЕКТАКУЛАРЕН концерт на ELITNI ODREDI на 25 јуни САБОТА во Селект.
Клуб Селект за 25 јуни ви најавува уште едно концертно HIP-HOP доживување!.
Забава што не се пропушта!
РЕЗЕРВАЦИИ:
►Мартин 075/ 346 232
►Лазо 077/ 863 574
►Ивана 078/529 883
►Томи 077/ 990 179
Не пропуштајте ги најдобрите забави во градот. Не дозволувајте да ви раскажуваат. Бидете и вие дел!
✔ ВЕ ОЧЕКУВАМЕ

13407093_1058013114280598_6639523542312608131_n

TUBORG PARTY (IGOR TRIPS & DAVID KAY) @SELECTBAR

Дами и господа за оваа сабота СЕЛЕКТ ви најавува забава со добро познатите Igor Trips & David Kay. Забавата е организирана заедно со TUBORG каде ќе има многу награди за сите гости кои ќе бидат присутни оваа вечер и ќе се забавуват до раните утрински часови, затоа не размислувајте многу и резервирајте си маса на време.

Резервации:
Мартин 075/ 346 232
Миле 070/ 310 013
Томи 077/ 990 179
Лазо 077/ 863 574
Ивана 078/529 883

Локација

-- Контакт

-- Контакт --

Контакт Форма

Испрати

    Контакт инфо

  • тел:
    тел.: +389(70) 310 013
  • е-пошта:
  • адреса:
    Благој Мучето бб Струмица
topbar banner
Дочек Нова Година 2015 @ Select Bar Strumica

Ве покануваме на незаборавна новогодишна ноќ исполнета со неверојатни изненадувања и прекрасни моменти. За музиката ги задолживме Либеро Бенд, веќе доста познати во нашиот регион и локал, веќе се покажаа како најдобри и затоа ке очекуваме забава на која нема да можеме лесно да одолееме , покрај Либеро СПЕЦИЈАЛЕН гостин со свој настап ке има и Сузана Гавазова заедно со неа очекуваме жешка и весела атмосферата. Повелете ве Очекуваме на НОВА ГОДИНА ВО СЕЛЕКТ Резервации драги наши гости можете да правите на сепариња 800 ден. и маси 600 ден За секоја резервација ве следуваат: ордевер на секоја маса или сепаре како и флаша шампањ. По влезниците можете да дојдете директно во кафе бар Селект или по културно да се обратите на еден од телефонските броеви: 070/310-013 – Миле 075/291-029 - Аспарух 070/377-453 - Aleksandra 077/863-574 - Lazo 075/346-232 - Martin 077/743-077 - Kostatopbar banner
Дочек Нова Година 2015 @ Select Bar Strumica

Ве покануваме на незаборавна новогодишна ноќ исполнета со неверојатни изненадувања и прекрасни моменти. За музиката ги задолживме Либеро Бенд, веќе доста познати во нашиот регион и локал, веќе се покажаа како најдобри и затоа ке очекуваме забава на која нема да можеме лесно да одолееме , покрај Либеро СПЕЦИЈАЛЕН гостин со свој настап ке има и Сузана Гавазова заедно со неа очекуваме жешка и весела атмосферата. Повелете ве Очекуваме на НОВА ГОДИНА ВО СЕЛЕКТ Резервации драги наши гости можете да правите на сепариња 800 ден. и маси 600 ден За секоја резервација ве следуваат: ордевер на секоја маса или сепаре како и флаша шампањ. По влезниците можете да дојдете директно во кафе бар Селект или по културно да се обратите на еден од телефонските броеви: 070/310-013 – Миле 075/291-029 - Аспарух 070/377-453 - Aleksandra 077/863-574 - Lazo 075/346-232 - Martin 077/743-077 - Kosta