Club Select ® – Струмица

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!

Live Today Plan for Tomorrow PARTY TONIGHT !-- Галерија

-- Галерија --

Live the PARTY Love the PARTY ... Be the PARTY !

-- За Нас

-- За Нас --

Кратко интро за Select

Кафе Бар 'SELECT' лоциран во строгиот центар на Струмица, односно на познатата 'Љебљебиџиска улица', е место на кое сигурно ќе сакате повторно да навратите. Модерниот амбиент и добрата услуга , во комбинација со добра музика, сигурно ќе ги задоволи сите ваши сетила. Во склоп на објектот се наоѓа и ноќниот клуб каде што ќе можете да присуствувате на најлудите забави. Посетете не и земете здив, заборавете на секојдневните обврски и проблеми и обновете ја вашата енергија за нови предизвици.Laidys night

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed ultrices dolor eget aliquam pharetra. Vestibulum est orci, lacinia vitae nunc in, semper cursus odio. Praesent semper velit justo, et iaculis justo cursus in. Maecenas viverra sed sem quis ullamcorper. Suspendisse cursus tempus neque eget pharetra. Aenean vitae urna pretium, facilisis nisl at, dapibus turpis. Duis at consectetur risus.

Birithdays

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed ultrices dolor eget aliquam pharetra. Vestibulum est orci, lacinia vitae nunc in, semper cursus odio. Praesent semper velit justo, et iaculis justo cursus in. Maecenas viverra sed sem quis ullamcorper. Suspendisse cursus tempus neque eget pharetra. Aenean vitae urna pretium, facilisis nisl at, dapibus turpis. Duis at consectetur risus.

Special events

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed ultrices dolor eget aliquam pharetra. Vestibulum est orci, lacinia vitae nunc in, semper cursus odio. Praesent semper velit justo, et iaculis justo cursus in. Maecenas viverra sed sem quis ullamcorper. Suspendisse cursus tempus neque eget pharetra. Aenean vitae urna pretium, facilisis nisl at, dapibus turpis. Duis at consectetur risus.

Аnniversary

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed ultrices dolor eget aliquam pharetra. Vestibulum est orci, lacinia vitae nunc in, semper cursus odio. Praesent semper velit justo, et iaculis justo cursus in. Maecenas viverra sed sem quis ullamcorper. Suspendisse cursus tempus neque eget pharetra. Aenean vitae urna pretium, facilisis nisl at, dapibus turpis. Duis at consectetur risus.

... because life is a PARTY !

-- Настани

-- Настани --

13394117_1054827774599132_6489592333885713812_n

JELENA ROZGA VO SELECT BAR STRUMICA

Почитувани на ВАШЕ барање а на наше огромно задоволство ви го најавуваме концертот на Јелена Розга во Селект .
Ве покануваме да присуствувате на уште еден спектакал кој не смеете да го пропуштите
** Задолжителна резервација кај некој од менаџерите ;
Миле 070/ 310 013
Мартин 075/ 346 232
Томи 077/ 990 179
Лазо 077/ 863 574
Ивана 078/529 883

Не пропуштајте ги најдобрите забави во градот. Не дозволувајте да ви раскажуваат. Бидете и вие дел!
✔ ВЕ ОЧЕКУВАМЕ

13322028_1052022368213006_2524170924461225346_n

KUKU LELE VO ZIVO AT SELECT

Журка за паметење ги очекува струмичани оваа САБОТА во Селект , кога во СЕЛЕКТ Бар гостуваат момците од Куку Леле на публиката ќе и овозможат повеќечасовна незаборавна забава.
Се е против нас…..Блесава си или не…………Кучка неверна………се само дел од незаборавните хитови што Роберт и Панки ќе ги изведат пред својата публика.
Бидете дел од оваа ЗАБАВА која сигурно ќе остане во вашите сеќавања..
РЕЗЕРВАЦИИ:
Миле 070/ 310 013
Лазо 077/ 863 574
Мартин 075/ 346 232
Томи 077/ 990 179
Ивана 078/529 883
Не пропуштајте ги најдобрите забави во градот. Не дозволувајте да ви раскажуваат. Бидете и вие дел!
✔ ВЕ ОЧЕКУВАМЕ

13305202_1051318484950061_5109298646896190720_o

ЏЕЈ РАМАДАНОВСКИ AT SELECT

Почитувани на наше и ваше Задоволство ви го најавуваме настапот на Џеј Рамадановски во Селект .
Ве покануваме заедно да го проследиме настапот на Џеј и заедно да ги испееме сите негови хитови .
Резервирајте си на време :
Миле 070/ 310 013
Лазо 077/ 863 574
Мартин 075/ 346 232
Томи 077/ 990 179
Ивана 078/529 883
Не пропуштајте ги најдобрите забави во градот. Не дозволувајте да ви раскажуваат. Бидете и вие дел!
✔ ВЕ ОЧЕКУВАМЕ

13248358_1047788975303012_707978276400704407_o

ZARE BERBER & 18+ BAND LIVE AT SELECT BAR

САБОТА 28.05 СЕЛЕКТ БАР
И СЕ Е ЈАСНО КАКО ДЕН,
ДОБИТНА КОМБИНАЦИЈА,
ОВДЕ НЕМА ПОТРЕБА МНОГУ ДА ПИШУВАМЕ,
СЕ Е КАЖАНО….ЧОВЕКОТ КОЈ ЗНАЕ ШТО ДАВА,
А ШТО ЗИМА ЗА ВОЗВРАТ ОД СВОЈАТА ПУБЛИКА…
ВЕТУВА ДОБРА ЗАБАВА ДО РАНИТЕ УТРИНСКИ ЧАСОВИ..
ШОУМЕНОТ
***ЖАРЕ БЕРБЕР*** СО СВОЈОТ
*** + 18 БЕНД***
СТАРТ 00:00 ч
Резервирајте си на време :
Миле 070/ 310 013
Лазо 077/ 863 574
Мартин 075/ 346 232
Ивана 078/529 883
Не пропуштајте ги најдобрите забави во градот. Не дозволувајте да ви раскажуваат. Бидете и вие дел!
✔ ВЕ ОЧЕКУВАМЕ

13232936_1047445798670663_8339923412014509826_n

ANDREA LIVE AT SELECT BAR STRUMICA

Почитувани ни представува особена чест и задоволство да га најавиме настапот на АНДРЕА во Селект Бар Струмица овој Петок 27 Мај .
Бугарската поп фолк сензација АНДРЕА со настап во живо специјално за сите вас , тоа ќе биде уште една вечер кога сите патишта ќе водат на Леблебиџиска улица во градот.
Резервирајте си на време :
Миле 070/ 310 013
Лазо 077/ 863 574
Мартин 075/ 346 232
Ивана 078/529 883
Не пропуштајте ги најдобрите забави во градот. Не дозволувајте да ви раскажуваат. Бидете и вие дел!
✔ ВЕ ОЧЕКУВАМЕ

13220693_1045274685554441_4512927047377727013_o

SATRUDAY PROM NIGHT AT SELECT

Оваа Сабота е посветена сите матуранти , како и да е акцент ставаме на ЗАБАВАТА , а за неа задолжени ке бидат нашиот резидент Ди Џеј Мна како и ЕКС ФРОНТМЕНОТ на Браво Бенд ЖИКА со настап во ЖИВО специјално за сите матуранти , тоа ќе биде уште една вечер кога сите патишта ќе водат на Леблебиџиска улица во градот.
Резервирајте си на време :
Миле 070/ 310 013
Лазо 077/ 863 574
Мартин 075/ 346 232
Ивана 078/529 883
Не пропуштајте ги најдобрите забави во градот. Не дозволувајте да ви раскажуваат. Бидете и вие дел!
✔ ВЕ ОЧЕКУВАМЕ

blog image

KRISKO ★ ANABELA @SELECTBAR

Селект секогаш мисли на своите гости и ги задоволува сите вкусови на музика, па затоа Ви ја најавуваме следната програма:

Петок – #KRISKO
Овој петок ни гостува Бугарската АрЕнБи и Хип Хоп сензација КРИСКО, моментално еден од најпознатите Хип- Хоп И АрЕнБи Пејачи на БАЛКАНОТ. Неговите добро познати хитови како #ВидимоДоволни #ШапкаТиСвалим #ИдеалПетроф и многу други ќе ги натерат струмичани овој петок да дојдат во СЕЛЕКТ и да се забавуваат до раните утрински часови.

Сабота – #ANABELA
Сабота пак ќе ни биде огромна чест да ви ја најавивиме Балканската естрадна ѕвезда АНАБЕЛА, помина доста време од кога последниот пат гостуваше во Струмица, а струмичани знаат да го препознаат квалитетот и добрата забава, не размислувајте многу и резервирајте си маса на време, бидејќи овој викенд не очекува вистинско лудило.

#Резервации:
Мартин 075/ 346 232
Лазо 077/ 863 574
Ивана 078/529 883
Томи 077/ 990 179

Не пропуштајте ги најдобрите забави во градот. Не дозволувајте да ви раскажуваат. Бидете и вие дел!
✔ ВЕ ОЧЕКУВАМЕ

13120027_1037813656300544_4443503574990824024_o

GERY NIKOL LIVE AT SELECT BAR STRUMICA

Почитувани ни представува огромна чест и задоволство да ве поканиме на концертот на Гери Никол во Кафе бар СЕЛЕКТ Струмица .
По тој повод, менаџерскиот тим на Кафе Бар Селект подготвува неверојатен спектакл кој не смеете да го пропуштите, тоа ќе биде вечер кога сите патишта ќе водат на Леблебиџиска улица во градот.
Бугарската АрЕнБи и хип хоп сензација, Гери Никол оваа САБОТА во Селект Бар , вратите на клубот ке бидат ширум отворени за сите фанови.
задолжителна резервација кај некои од менаџерите.
►Лазо 077/ 863 574
►Миле 070/310 013
Не пропуштајте ги најдобрите забави во градот. Не дозволувајте да ви раскажуваат. Бидете и вие дел!
✔ ВЕ ОЧЕКУВАМЕ

13151995_1039554056126504_6041858617243620196_n

HIGHSTART@LIVE

Овој петок не очекува уште една луда РОК забава во Select Bar.Овој пат за тоа ке се погрижат High Start a тоа се: Петар Киселоски ,Христијан Ристески, Дејан Трајкоски, Александар Шилоски и Филип Јездиќ.Бидете во Select Bar и бидете \m/ 😉

Локација

-- Контакт

-- Контакт --

Контакт Форма

Испрати

    Контакт инфо

  • тел:
    тел.: +389(70) 310 013
  • е-пошта:
  • адреса:
    Благој Мучето бб Струмица
topbar banner
Дочек Нова Година 2015 @ Select Bar Strumica

Ве покануваме на незаборавна новогодишна ноќ исполнета со неверојатни изненадувања и прекрасни моменти. За музиката ги задолживме Либеро Бенд, веќе доста познати во нашиот регион и локал, веќе се покажаа како најдобри и затоа ке очекуваме забава на која нема да можеме лесно да одолееме , покрај Либеро СПЕЦИЈАЛЕН гостин со свој настап ке има и Сузана Гавазова заедно со неа очекуваме жешка и весела атмосферата. Повелете ве Очекуваме на НОВА ГОДИНА ВО СЕЛЕКТ Резервации драги наши гости можете да правите на сепариња 800 ден. и маси 600 ден За секоја резервација ве следуваат: ордевер на секоја маса или сепаре како и флаша шампањ. По влезниците можете да дојдете директно во кафе бар Селект или по културно да се обратите на еден од телефонските броеви: 070/310-013 – Миле 075/291-029 - Аспарух 070/377-453 - Aleksandra 077/863-574 - Lazo 075/346-232 - Martin 077/743-077 - Kostatopbar banner
Дочек Нова Година 2015 @ Select Bar Strumica

Ве покануваме на незаборавна новогодишна ноќ исполнета со неверојатни изненадувања и прекрасни моменти. За музиката ги задолживме Либеро Бенд, веќе доста познати во нашиот регион и локал, веќе се покажаа како најдобри и затоа ке очекуваме забава на која нема да можеме лесно да одолееме , покрај Либеро СПЕЦИЈАЛЕН гостин со свој настап ке има и Сузана Гавазова заедно со неа очекуваме жешка и весела атмосферата. Повелете ве Очекуваме на НОВА ГОДИНА ВО СЕЛЕКТ Резервации драги наши гости можете да правите на сепариња 800 ден. и маси 600 ден За секоја резервација ве следуваат: ордевер на секоја маса или сепаре како и флаша шампањ. По влезниците можете да дојдете директно во кафе бар Селект или по културно да се обратите на еден од телефонските броеви: 070/310-013 – Миле 075/291-029 - Аспарух 070/377-453 - Aleksandra 077/863-574 - Lazo 075/346-232 - Martin 077/743-077 - Kosta