WEEKEND AGENDA @SELECT BAR – Club Select ® – Струмица

-- WEEKEND AGENDA @SELECT BAR

31 January 2015
WEEKEND AGENDA @SELECT BAR
31 January 2015

WEEKEND AGENDA @SELECT BAR

AUTHOR: // CATEGORY: Uncategorized Comments Off on WEEKEND AGENDA @SELECT BAR

Желбата за добра забава никогаш нема да престане. Селект за овој викенд ви ја нуди следната агенда:

#Петок – Nexus Band • BALKAN PARTY •
Забавата ја започнуваме со опуштена атмосфера во Lounge Bar Select за потоа лудилото да продолжи во барот со добро познатиот бенд на струмичката публика Nexus Band, момците кои во повеќе наврати се покажаа како професионални музичари а тоа што е најважно публиката ги сака.
1L Вигор + 2 Ред Бул = 1200ден.
1L Коњак + 2 Ред Бул = 1200ден.

#Сабота – Satrday night in Select One men show by our resident dj MNA
Ние се трудиме нашите гостите секогаш да ја добиваат најдобрата забава, затоа овој викенд ви го најавуваме „ШЕФОТ“ на диџеј кабината во Селект DJ MNA.
И оваа саботна вечер бидете дел од ова журкање кое ќе трае до раните утрински часови.

#Недела – DIKATO BAND
Во недела дојдете да уживате во прекрасниот амбиент во Lounge Bar Select исполнет со прекрасна музика.Comments are closed.